با درود فراوان

روش انتخاب نفر برتر برای اعزام  به  المپیاد دانشجوی در رشته  کشتی خیلی جالب بود 

البته جالب بود  یعنی اینکه  من  تا  حالا همچین  چیزی رو تا  حالا ندیده  بودم 

وگر نه جالب نبود  چون :

هم  توهین  به  دانشجویان دانشگاه  علمی کاربردی کنگان بود 

هم  توهین  به  من یعنی سید  احمد  شمس العلماء 

دیدن  همچین  مسائلی در محیط فرهنگی دانشگاه  درد آوره 

که  در رابطه  توضیح  و  شکایتش به  رئیس دانشگاه  نوشتم  و  امیدوارم  پیگیری بشه،

توضیح  کامل در ادامه  مطلب نوشتم  اگر براتون  مهمه  می تونید  بخونید


به: ریاست محترم دانشگاه  علمی کاربردی کنگان

 

  موضوع:  مسابقات انتخابی کشتی جهت شرکت  در المپیاد ورزشی

سلامٌ علیکم

   با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) ؛ احتراما به  استحضار میرساند چندی پیش با اطلاعیه ای که  توسط دانشگاه  جهت شرکت  در المپیاد  ورزشی که  هر دو سال یک  بار بر گزار می شود  در رشته  کشتی اسم  نویسی کردم ، که  پس از آن از طرف دانشگاه  بوشهر جناب آقای احمدی به  من  اطلاع داده  شدکه تاریخ   31 /5/92  بوشهر درسالن  کشتی  حضور داشته  باشم .

در این  روزی که  مشخص شده  بود  من  نیز با یکی دیگر از دانشجو های دانشگاه به نام  جناب آقای علی حاجیانی به  بوشهر رفتیم  که  در آنجا  وزن کشی  صورت  گرفت  و  اعلام  شد که  برای مسابقه  انتخابی حاضر باشیم که  مسابقات   انجام  شد  من نیز در وزن   55 کیلوگرم  کشتی گرفتم  و  با  برتری بر حریف خود  مسابقه  را  بردم و در وزن  خود اول  شدم .

پس از انجام  مسابقه از طرف برگزار کننده جناب آقای احمدی و  یکی دیگر از بچه های کشتی بوشهر به من  اعلام  شد  که   البته یک  نفر دیگر هم  هست  که  باید  با آن کشتی بگیری که  امروز نیامده و  بهت خبر می دهیم  بیای برای کشتی  با وجودی که  ایشان  از دانشگاه علمی کاربردی  بوشهر بود در مسابقات  حضور نداشت که پس از بازگشت  از بوشهر این مطلب را  به  جناب آقای خسرو  بیگ مطرح کردم که اگر کسی قرار بود  در وزن  من  مسابقه  بده  می بایست در روز مسابقه  حاضر میشد . ایشان  هم  فرمودند که  تو که  می توانی آنها را در کشتی ببری پس اشکالی نداره  با آن نفر هم  مسابقه  بده که  من هم  گفتم چشم  اشکالی ندارد.

از آن روز برای اینکه برای مسابقات سر وزن  باشم  من  در رژیم بوده  و  وزن  کم  میکردم و  در حال انجام  تمرینات  بودم تا روز دهم  از بوشهر خبری به من  داده  نشد  نه  برای شرکت در مسابقات  نه برای انجام  مسابقه با آن  نفر باقیمانده که  من  با مسیج به آقای احمدی وضعیت  مسابقات  را  جویا  شدم و  نوشتم برای مسابقات  خبری هست ؟ که  ایشان  نیز در جواب گفتند فردا  بچه ها میرن با  عرض پوزش شما از نظر فنی تائید نشدید انشالله آینده.

 

من از  ریاست  محترم  دانشگاه خواستارم  که در این  راستا  پیگیری جد  صورت  بدهید  چرا  که  علاوه بر اینکه حق دانشجوی این  دانشگاه  نادیده  گرفته  شده  توهین  مسئول برگزار کننده  مسابقات  انتخابی به  من کاری کاملا غیر اخلاقی است  که  لا اقل در ورزشی که  در محیط دانشگاه  صورت  می گیرد دور از انتظار است.

اگر قرار بود که نفر مورد  نظر خود  را  بدون شرکت  در مسابقه انتخابی به  مسابقات  کشوری اعزام کنند پس چرا مسابقه انتخابی استانی برگزار کردند .

قابل توجه  دانشگاه و  جناب آقای احمدی که من  از سال 1362 کشتی را شروع  کرده و بصورت  حرفه ای در این  رشته  فعالیت داشته که بیش از پنج سال در این  رشته  در شهر اهرم  مربگیری کرده ام  و  عرصه  ورزشی در رشته های مختلف عناوینی همچون  قهرمانی کشوری و  آسیایی کسب کرده و مدارک  مربیگری  و داوری از فدراسیون دارم  که  هم در مسابقات  کشوری و  هم آسیایی  داوری مسابقات را  انجام  داده  و  در ورزش رزمی نیز عضو تیم  ملی بوده ام  و  اینکه  پس از انجام  مسابقه کشتی و  برتری من  بر حریفم  آقای احمدی مسئول  برگزار کننده  از طرف دانشگاه به من بگویند شما  از نظر فنی تائید  نشده اید  برای من  حرفی سنگین و توهینی بزرگ است . چون  بعد از این  همه  فعالیت در ورزش استان و کشور و  آموزش بیش از صدها شاگرد ورزشی  در استان  فکر میکنم  برای کنار گذاشتن من  از مسابقات دانشگاه  و  بر گزیدن کسی که  احتمالا در مسابقات انتخابی هم  شرکت  نکرده  اند  بی انصافی و  کاری غیر اخلاقی است . حد اقل برای توجیه کار خود کار فنی و زحمات ورزشی اینجانب را زیر سئوال نمی بردند.

و همچنین جناب آقای احمدی بعد از کنار گذاشتن من از مسابقات به  شرح  بالا  حتی به  خودشان  زحمت نداده اند که به  من  خبری بدهند تا  من  در این  مدت  بدانم  که وزن  کم  نکنم و  خودم را  تحت  فشار رژیم  غذایی و  تمرینات سخت  نگذارم .

من  به  آقای احمدی هم  اعلام  کردم که  این مسئله  را از طرف دانشگاه  پیگیری خواهم کرد  و در صورت  لزوم انتقاد در برخورد با من به عنوان یک  دانشجو  و  انتخاب نفر برتر برای مسابقات  در سایت خبری خواهم نوشت . 

 

                                                                                                                         سید احمد شمس العلماء

 دانشجوی کارشناسی رشته فناوری اطلاعات

 دانشگاه  علمی کاربردی کنگان